Biz Kimiz?

Kuruluşumuz, taze bir nefes ve çevre dostu bir yaklaşım ile sektöre adım atmıştır. Biz, genç bir ekip olarak biyomimikri ilkesini benimseyerek, doğadan ilham alarak çözümler üretiyoruz. Her bir takım üyemizin enerjisi, doğa sevgisi ve yaratıcılığı, iş modelimizin temelini oluştururken, sürdürülebilirlik ilkeleri ve çevresel duyarlılık, her adımımızda rehberimiz oluyor. Danışan memnuniyetine verdiğimiz önemle, sunduğumuz çözümlerde çevresel etkiyi en aza indirerek, gelecek nesiller için yaşanabilir bir dünya oluşturmaya odaklanıyoruz. İnovasyonun ve biyomimikri prensiplerinin işleyişimize entegre edildiği bu yeni başlangıç, hem sektörde fark yaratmayı hem de çevre dostu bir gelecek inşa etmeyi amaçlıyor.

Ekibimiz

Süleyman Bayramoğlu
Kurucu, Popüler Bilim Yazarı
Son 15 yılını özellikle blokchain ve biomimicry üzerinde araştırmalar yaparak sürdürdü. Bu alanda çalışmalarına halen devam etmektedir. Bu bağlamda birçok projeyi hayata geçirdi. Bunlar; Biotr, Bioiklim, Biopex, Biowrap gibi 21. yüzyıla hitap edecek yeni markalardır.
Abdurrahim Bayramoğlu
Mimar
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Doloribus, autem amet. Labore eos cum at, et illo ducimus.
Büşra Bodur
Tasarımcı, Mimar
Son zamanlarda Süleyman Bayramoğlu’nun yönlendirmesiyle yapay zeka ve biyomimikri alanlarına olan ilgisi artmıştır. Bu yönde derin araştırmalarına devam etmektedir. BioTR’de içerik üreticisi, araştırmacı ve tasarım sorumlusu olarak görev yapmaktadır.
Zehra Ağırtmış
Moleküler Biyolog
2002 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İlkokul çağlarında doğa bilimlerine ilgisi çok fazlaydı. Bu ilgi artarak devam ettiği için lise döneminin en başlarından beri ilerleyeceği alan belliydi.

0